Putování jsou několikadenní výpravy do přírody, kdy tento čas využíváme k rozvíjení našeho fyzického i mentálního potenciálu, práci na sobě, sdílení s ostatními a nebo si jen tak užíváme být venku v přírodě. Nezůstáváme na povrchu, jdeme do hloubky a tím i společně rosteme. Každá výprava má své téma a spolupracuje na ní průvodce a lektor. 

PUTOVÁNÍ: Chlad, dech a Smysluplné rozhovory

květen 2021, Bílé Karpaty

V tomto Putování se zaměříme na stress management. Velkými pomocníky nám budou chlad, dech a naše vlastní hlava. Praktickými metodami se naučíme práci s dechem, kdy téměř okamžitě dokážeme nahradit negativní emoce pozitivními. Budeme chytře pracovat s chladem, skamarádíme se s ním a využijeme ho k posílení naší mentální odolnosti. 

PUTOVÁNÍ: Chlad, dech a Smysluplné rozhovory

červen 2021, Rychlebské hory

Začátkem června vyrazíme do Rychlebských hor a Kralického Sněžníku učit se zklidňujícím a aktivačním dechovým technikám, díky kterým dokážeme téměř okamžitě změnit svoji náladu a naučíme se i ovlivnit míru každodenního stresu. K práci s chladem využijeme ledové horské říčky. Ovšem neopomeneme užít si čas v přírodě, rozhovory s lidmi a prostor pro nás samotné.

PUTOVÁNÍ s PlayFightem

červenec 2021, Bílé Karpaty

Na této výpravě propojujeme putování v přírodě s hravým zápasem. Během PlayFightu se učíme jak se spojit se svou silou a hravostí, jak nastavovat své hranice, jak se napojit na partnera, jak dbát o svou energii, jak si dovolit prohrát i vyhrát, jak být silní ale neurputní. Budeme mít možnost se o sobě dozvědět nové věci a třeba se i vypořádat s těmi, co nás už nějakou dobu tíží.