Putování jsou několikadenní výpravy po Česku i zahraničí. Cestujeme, objevujeme nová místa, táboříme v přírodě, sdílíme s ostatními a v neposlední řadě si v přátelské a uvolněné atmosféře dopřáváme prostor pro náš osobní rozvoj a sebereflexi. Po pár dnech se z neznámých lidí stává parta přátel :-)

Bosna: Cesta za sluncem

16. - 21.3.2021

Inspirací pro tuto akci je rozloučení se se zimou a přivítání jara. Osedláme tedy naší 9místnou dodávku a vyrazíme na východ,  do Bosny. Navštívíme bosenské pyramidy, hlavní město Sarajevo, projdeme se po horách v oblasti Vysočica, dáme si pravou bosenskou kávu v Mostaru, podíváme se na poutní místo v městečku Medžugorje a v první jarní den se budeme koupat v Jaderském moři :-)

PUTOVÁNÍ: Chlad, dech a Smysluplné rozhovory

25. - 30.5.2021, Bílé Karpaty 

V tomto Putování se zaměříme na stress management. Velkými pomocníky nám budou chlad, dech a naše vlastní hlava. Praktickými metodami se naučíme práci s dechem, kdy téměř okamžitě dokážeme nahradit negativní emoce pozitivními. Budeme chytře pracovat s chladem, skamarádíme se s ním a využijeme ho k posílení naší mentální odolnosti. 

PUTOVÁNÍ: Chlad, dech a Smysluplné rozhovory

8. - 13.6.2021, Rychlebské hory

Začátkem června vyrazíme do Rychlebských hor a Kralického Sněžníku učit se zklidňujícím a aktivačním dechovým technikám, díky kterým dokážeme téměř okamžitě změnit svoji náladu a naučíme se i ovlivnit míru každodenního stresu. K práci s chladem využijeme ledové horské říčky. Ovšem neopomeneme užít si čas v přírodě, rozhovory s lidmi a prostor pro nás samotné.

PUTOVÁNÍ s PlayFightem

20. - 25.7.2021, Bílé Karpaty

Na této výpravě propojujeme putování v přírodě s hravým zápasem. Během PlayFightu se učíme jak se spojit se svou silou a hravostí, jak nastavovat své hranice, jak se napojit na partnera, jak dbát o svou energii, jak si dovolit prohrát i vyhrát, jak být silní ale neurputní. Budeme mít možnost se o sobě dozvědět nové věci a třeba se i vypořádat s těmi, co nás už nějakou dobu tíží.