Putování jsou několikadenní výpravy do přírody, kdy tento čas využíváme k rozvíjení našeho fyzického i mentálního potenciálu, práci na sobě, sdílení s ostatními a nebo si jen tak užíváme být venku v přírodě. Nezůstáváme na povrchu, jdeme do hloubky a tím i společně rosteme. Každá výprava má své téma a spolupracuje na ní průvodce a lektor. 

PUTOVÁNÍ: Chlad, dech a smysluplné rozhovory (POSLEDNÍ MÍSTO)

11.-16.8. 2020, Rychlebské hory

Vyrazit do přírody, putovat českou krajinou, večer lehávat u ohně, každý den spát na jiném místě a do toho se učit novým věcem - tohle bude naše Putování v Rychlebských horách a v Kralickém Sněžníku. Pomocí dechových cvičení, prací s chladem, koncentrací a mentálnímu nastavení se naučíme jak zůstat šťastní, silní a otevření krásám i výzvám.

PUTOVÁNÍ: Chlad, dech a smysluplné rozhovory

25.-30.8. 2020, Rychlebské hory

Na konci srpna vyrazíme do Rychlebských hor a Kralického Sněžníku učit se zklidňujícím a aktivačním dechovým technikám, díky kterým dokážeme téměř okamžitě změnit svoji náladu a naučíme se i ovlivnit míru každodenního stresu. K práci s chladem využijeme ledové horské říčky. Ovšem neopomeneme užít si čas v přírodě, rozhovory s lidmi a prostor pro nás samotné.

PUTOVÁNÍ: Chlad, dech a smysluplné rozhovory

15. - 20.9. 2020, Bílé Karpaty

V tomto Putování se zaměříme na stress management. Velkými pomocníky nám budou chlad a dech. Praktickými metodami se naučíme práci s dechem, kdy téměř okamžitě dokážeme nahradit negativní emoce pozitivními. Budeme chytře pracovat s chladem, skamarádíme se s ním a využijeme ho k posílení naší mentální odolnosti.