Akce již proběhla. Tady najdeš další podobné akce, které plánujeme.

Putování s PlayFightem

5. - 10. 7. 2022 (2 dny státní svátky), Novohradské hory

Začátkem července se vypravíme do Novohradských hor. Budeme putovat zdejší krajinou, večer sedávat u ohně, každý den spát na jiném místě, a taky dělat PlayFight - to je metoda osobního rozvoje založená na kombinaci bezpečného zápasu a hry. Více o ní píšeme níže a nebo je ochutnávka ve videu:

Co Tě čeká?

PlayFight

Hlavními nástroji PlayFightu jsou hravý zápas, pohybové hry, upřímné sdílení, verbální reflexe a vědomá práce s tělem a emocemi. Díky této metodě se učíme, jak si nenásilným a upřímným způsobem prožít a vyjádřit naše emoce, potřeby, touhy a hranice. PlayFight nabízí bezpečné prostředí otevřít a transformovat svá osobní témata. Založil ho Tomáš a 4 roky ho rozvíjí. 

Putování krajinou

Vše se bude odehrávat v našem přirozeném prostředí - v přírodě. Budeme v ní putovat, spát, sedávat u ohně, sdílet s ostatními, ... všemu tomu bude příroda přihlížet. Akce je vhodná i pro začátečníky "s batohem na zádech".

Čas pro sebe

Budeme si i cíleně dávat prostor na čas pro sebe. Je to pro nás důležitá část dne, během které se každý může dočerpat samotou, přemýšlet, nebo třeba jen tak být.

Sdílení ve skupině

Byť každý vyrážíme sám za sebe, tak neopomeneme skupinu. Večer u ohně budeme mít sdílecí kruhy, kde se můžeme navzájem inspirovat a podpořit svými příběhy.

Putování s PlayFightem je příležitost poznat sám/samu sebe v nových situacích a reflektovat je. Zároveň na sebe netlačíme, vše je dobrovolné, necháváme věci přirozeně plynout a podporujeme kamarádskou atmosféru :-)

Ochutnávka fotek


Veškeré vybavení si poneseme na zádech, budeme spát ve stanech a vařit si z vlastních zásob. Nemáš-li zkušenosti s vícedenním pobytem v přírodě, tak neměj obavy - akce je nastavena tak, že může být Tvou první zkušeností s pohybem "na těžko". Pomůžeme Ti s přípravami před akcí i v jejím průběhu. 

Napsali o putování s PlayFightem

Katka Martínková

"Z Putování s Playfightem jsem se vrátila domů vyživená, zpřítomněná a nadšená. Krásně zafungovala kombinace léta, Bílých Karpat, batohu na zádech, spaní ve stanu a skvěle drženého prostoru, který Ondra a Tomáš vytvořili." 

Martin Masák

"Poznal jsem, jak je obohacující putovat sám za sebe a zároveň pospolu do jednoho cíle. Přirozenost přírody a přátelská atmosféra mi pomohli otevřít skryté síly a cit. Bylo to hodně o spolupráci, komunikaci, odvaze, vnímavosti k sobě a ostatním."

S kým?

Tomáš Wortner a Ondřej Šperka

Ve spolupráci jsme se poprvé potkali v létě 2020 a spolu s našim přátelstvím ji rozvíjíme dodnes. Každý se věnujeme svému projektu - Tomáš PlayFightu, Ondra Putování. Baví nás je propojovat, společně nacházet rovnováhu a opřít se jeden o druhého.

Více o příběhu každého z nás najdeš níže. 

Co Ti putování může přinést?

Několik dní strávíš v přírodě, kde si odpočineš od ruchu civilizace

Budeš se učit být v kontaktu se svým tělem, emocemi a prožíváním

Propojíš se se svou silou, hravostí i dravostí

Dovolíš si prohrát i vyhrát

Budeš se inspirovat příběhy druhých a sdílet svůj vlastní příběh

Vyzkoušíš si jaké to je denně putovat se všemi zásobami a vybavením

Prohloubíš kontakt s přírodou, s přirozeností a jednoduchostí

Praktické informace

Sejdeme se v úterý v 18:00 ve vesnici Malonty (jede sem autobus z Českých Budějovic)

Spát budeme ve stanech a vařit si z vlastních zásob (nemáš-li zkušenosti, tak Ti před akcí pomůžeme s veškerou přípravou vybavení i sebe). Denně půjdeme přibližně 10 - 15 km pohodovým tempem. Kromě putování bude každý den možnost zúčastnit se pohybových aktivit (po ránu a před PlayFightem), PlayFightu (různě v průběhu dne) a sdílení u ohně

Naše trasa povede přes: Jelení vrch, nejvyšší vrchol Kamenec, vesnici Pohoří na Šumavě, Žofínský prales, nádrž Zlatou Ktiš, Kraví horu, vesnici Šejby, Veveřský rybník, město Nové Hrady, Vyšné

Akci zakončíme v neděli 10.7. ve vesnici Vyšné, kolem 14:00 odtud pojede vlak do Českých Budějovic

Chceš se k nám přidat?

DATUM: 5. - 10. 7. 2022
(2 dny jsou státní svátky)
LOKALITA: Novohradské hory
KAPACITA: 8 účastníků
CENA: 6.900 kč

Po vyplnění přihlášky Tě budeme kontaktovat, domluvíme se na podrobnostech a zodpovíme Tvé případné dotazy. Je možnost ji vyplnit i nezávazně a dát si tak čas na rozmyšlenou.

VÍCE O NÁS

Ondřej Šperka

Email: ondrej.sperka1@gmail.com

Telefon: +420 608 525 412

Facebook

Už je to pár let, co jsme s kamarádem stáli u silnice a vyráželi na dvouměsíční dobrodružství, během kterého jsme prostopovali celé Rusko až do Mongolska. Tenkrát jsem ještě netušil, že se mi právě otevírá nová životní etapa. Cest v podobném duchu přibývalo, a i díky těmto zkušenostem jsem začal pracovat jako průvodce pro brněnský Expedition Club. Značnou část roku jsem trávil v různých končinách na světě a staral se o lidi. Tato spolupráce pro mě byla velkou inspirací a v roce 2019 podpořila i vznik prvního Putování (náš příběh). A to byl další velký krok. Otevřel se mi tím prostor vyrážet s lidmi za dobrodružstvím a sytit se nejen společnými prožitky, ale i upřímným sdílením svých vnitřních procesů v bezpečném prostoru skupiny. A to mě naprosto naplňuje a jsem šťastný, že to můžu dělat.

Tomáš Wortner

Email: wortner.t@gmail.com

Telefon: +420 731 501 809

Osobní web

PlayFight

Facebook
Moje hlavní domény jsou osobní rozvoj, divadlo a vědomý pohyb (jóga, AcroYoga, kontaktní improvizace, bojová umění). Vedu mužské kruhy a skupiny. Založil jsem PlayFight, u nás snad nejvýznamnější pohybově sebe-rozvojová platforma, kde se lidé učí vědomě pracovat s tělem a emocemi v bezpečném společenství.

Jako lektor a facilitátor jsem vedl v ČR i zahraničí desítky pohybových, divadelních a sebe-rozvojových workshopů pro profesionály i veřejnost. Jako své poslání vnímám podporu lidí v nacházení a plnění si opravdových vizí a snů. Kladu důraz na uvědomění těla a mysli, zdraví, autentická lidská společenství a radost.

Jako umělec jdu po nekončící tvůrčí cestě. Zajímá mě odvážné a upřímné umělecké vyjádření. Baví mě spolupráce, soustředění a radost v tvorbě.