PUTOVÁNÍ 2.0 - "cesta údolím řek Jihlavy a Oslavy" (5. - 10.10.2021)

Ahoj přátelé, rádi bychom Vás touto formou pozvali na Putování 2.0. Budeme stavět na tom, co jsme se naučili minule, půjdeme v tom hlouběji a v neposlední řadě budeme dvě noci tábořit v teepee a společně si připravíme indiánskou potní chýši.

Co nás tedy čeká?

  • Naučíme se pokročilá dechová cvičení ze systému Oxygen Advantage a cviky na roztažení dechových svalů a zvýšení kapacity plic. Je to další ze zdrojů, jak mít více energie do všeho, co děláme.
  • Meditace - budeme ji praktikovat v rámci zklidňujícího večerního dechového cvičení.
  • Práce s chladem a Wim Hof dechová technika. To už známe :-)
  • Nebudou chybět Smysluplné rozhovory. Zároveň si ale dáme i prostor každý sám pro sebe. Pro samotu, pro přemýšlení, ujasňování a dumání.
  • Postavíme si teepee a dvě noci v něm budeme tábořit (ve čtvrtek nám ho přiveze Ondrova žena Šárka, která s námi zůstane i na potní chýši).
  • Připravíme si a prožijeme potní chýši / indiánskou saunu. Je to celodenní očistný rituál, který začíná stavbou chýše, přípravou dřeva, kamenů a nás samotných. Pokud Tě ohledně potní chýše a jejího významu něco zajímá, ozvi se Ondrovi. Případně se dá leccos "vygooglit".

Pro ochutnávku akce mrkni na úvodní video a na fotky:


V úterý vyrazíme z Náměště nad Oslavou, hned první noc budeme spát ve srubu. Dále půjdeme podél řeky Oslavy a ve čtvrtek odpoledne přebrodíme řeku Jihlavu a dojdeme k tábořišti, na kterém postavíme teepee. Druhý den si společně postavíme a prožijeme potní chýši. Poslední dva dny budeme opět putovat - do stejného místa odkud jsme vyšli, tedy do Náměště nad Oslavou (bude to okruh). Takto vypadá naše trasa.

Putování 2.0 je neveřejná akce určená lidem, kteří už s námi putovali. Ovšem pokud by jsi chtěl/a vzít s sebou partnera/partnerku a nebo blízkého kamaráda/kamarádku, tak to po domluvě vítáme :-) Těm tuto stránku klidně přepošli, jinak ji prosím dál nešiř.

Termín je 5. - 10. října 2021 a cena za Putování 2.0 je stejná jako za to předešlé - 6 790 kč. Pro přihlášení prosím vyplň přihlášku níže.

Těšíme se na další setkání!
Ondra a Víťa

Přihlášení