PUTOVÁNÍ 2.0: Cesta údolím řek Jihlavy a Oslavy

V tomto putování se opíráme o to, co jsme se učili minule a přidáváme nové prvky. Budeme nejen putovat, ale 2 noci strávíme v teepee, prožijeme jarní potní chýši a taky zabrouzdáme do dýchacích cvičení ze systému Oxygen Advantage, tummo meditace a nebudou chybět Smysluplné rozhovory. Více ve videu a níže :-)

Datum: 12. - 17.4.2022 (je tam 1 den státní svátek)

Co zažijeme?


Postavíme si teepee a dvě noci v něm budeme tábořit.

Připravíme si a prožijeme potní chýši/sweatlodge. Je to celodenní očistný rituál, který začíná stavbou chýše, přípravou dřeva, kamenů a nás samotných. 

Naučíme se pokročilá dechová cvičení ze systému Oxygen Advantage a cviky na roztažení dechových svalů a zvýšení kapacity plic. Je to další ze zdrojů, jak mít více energie do všeho, co děláme


Smysluplné rozhovory. Zároveň si ale dáme i prostor každý sám pro sebe. 


Večerní sdílení u ohně.


Nebude chybět ani nám známá práce s chladem a Wim Hof dechová technika.

Ochutnávka fotek z dubna 2021

Jak to bude probíhat?

Sejdeme se v úterý 12.4. v 16:00 v Náměšti nad Oslavou

Takto vypadá naše trasa - tím, že půjdeme kolem řek, tak jsou to spíše rovinky.
Hned první noc budeme spát ve srubu u řeky Oslavy. Této řeky se budeme držet i ve středu a čtvrtek dopoledne. Ve čtvrtek odpoledne dojdeme k řece Jihlavě, kterou přebrodíme k tábořišti, na kterém postavíme teepee - náš příbytek pro následující 2 noci. Pátek dopoledne je věnovaný přípravě potní chýši (sweat lodge), do které společně odpoledne vejdeme. Je to očistný rituál hodící se k jarnímu období. V sobotu dopoledne sbalíme batohy a vyrazíme směr Náměšť nad Oslavou, kam i v neděli kolem oběda doputujeme (naše trasa je okruh).
V průběhu dne budeme dýchat pod taktovkou Víti a večery budou patřit Smysluplným rozhovorům - jak jsme zvyklí :-)

Termín je 12. - 17. dubna 2022 (je tam 1 den státní svátek) a cena zůstává stejná - 6 790 kč.

Toto putování je tu pro ty, kteří už s námi na akci byli. Ovšem pokud by jsi chtěl/a vzít s sebou partnera/partnerku a nebo blízkého kamaráda/kamarádku, tak to po domluvě vítáme :-) 

Máš-li chuť vyrazit s námi, ozvi se prosím Ondrovi: ondrej.sperka1@gmail.com, 608 525 412 nebo FB zprávou. Pošle Ti více informací a taky zodpoví případné dotazy :-)

Těšíme se na jaře!
Ondra a Víťa