Online putování:

JÁ - POUTNÍK

 Jak žít dary poutnictví v každodenním životě?

Pokud jsi někdy ušlapal/a jakoukoliv pouť a  máš v sobě chuť se s touto Tvou dobro-družnou částí opět potkat, spojit se v komunitě dalších poutníků a podívat se na to, co nám může poutnictví přinášet za dary do našeho putování v dnešní bežně-neběžné realitě, čti dál!


Mé jméno je Šárka, sama jsem ušla dvě poutní cesty - tou první bylo Španělské Camino a tou druhou pouť Sv. Olafa v Norsku. Aniž by to byl můj primární záměr, své studium psychologie jsem končila závěrečnou prací právě o poutnictví. Mimo poutě žiji ale svou běžnou realitu. Vzdělávám se v oblasti terapie, osobnostně rozvojových aktivit a přechodových rituálů. Nejradší se učím prožitkem a vnitřním pochopením. A proto mám chuť dát dohromady skupinu lidí, kteří mají k poutnictví blízko a chtějí společně zkoumat, jak nás může naše poutnické Já obohacovat i v každodenní realitě.


Jak nás pouť mění?

Poutní cesta nám dovoluje se na nějaký čas vzdálit našemu zaběhnutému "obyčejnému" životu. Vystavuje nás každého jedinečnému příběhu, zážitkům, radostem i peripetiím. Jedno je ale jasné, během cesty se s námi něco děje. S každým krokem se odehrává i něco uvnitř nás. Cítíme podporu místa i ostatních poutníků. Náš "obyčejný" život mimo pouť dostává jinou perspektivu. Potkáváme se s krásnými místy venku i uvnitř nás, 

Život před poutí

Klikněte a můžete začít psát. Eos qui ratione voluptatem sequi.

Liminální fáze

Klikněte a můžete začít psát. Quia consequuntur magni dolores.

Návrat domů

Klikněte a můžete začít psát. In ea voluptate velit esse quam nihil.