INDIVIDUÁLNÍ POUŤ S PRŮVODCEM 

Společně s průvdocem se vydáš na 3-5hodin dlouhou cestu, na které se necháte vést Tvými tématy i hloubkou a moudrostí, kterou vám příroda bude zrcadlit. Je to příležitost blízké spolupráce. Průvodce Tě bude podporovat svou přítomností, otázkami, a svou pozorností citlivě podporovat proces, který se před vámi bude pomalu odvíjet tak, abys nalezl/a jasnost v tématu, se kterým na Pouť vyrážíš.

AKTUÁLNĚ POUTĚ NEPROVOZUJI, NEBOŤ JSEM NA MATEŘSKÉ :-) POKUD MÁŠ ZÁJEM, OZVI SE A MŮŽEME SE DOMLUVIT NA POZDĚJŠÍ TERMÍNY.

Vydej se na pouť a nahlédni hlouběji do sebe.

Příroda nám nabídne svou moudrost, bezpečné prostředí a zrcadlo. Chůze nám pomůže vnést se do meditativního stavu a vnímat více do hloubky. Já Ti budu v průběhu cesty naslouchat, pokládat otázky a svou přítomností Tě podporovat. Díky společnému záměru se nám na cestě otevře možnost nahlédnout k podstatě Tvých životních témat, která si s sebou poneseš. 


Pouť Tě může podpořit, pokud chceš:

Nechat něco starého za sebou a vstoupit do nové etapy svého života.

Získat porozumění a nadhled v situacích, které Tě aktuálně zaměstnávají.


Podpořit v období změn.

Nalézt svůj vnitřní zdroj klidu a moudrosti.

Uchopit a pojmenovat svůj životní směr.


Nalézt větší jasnost.


Nahlédnou hlouběji do sebe a prozkoumat své potřeby.

Téma(ta), které si chceš na pouť vzít jsou zcela na Tobě. Můžeš je mít připravné dopředu, nebo je nechat volně přicházet v průběhu. Společně si však před cestou stanovíme obecný záměr, který nám pomůže se ve všem lépe orientovat.

S kým můžeš vyrazit?

Šárka Šperková

Jsem fascinována lidskou přirozeností a hledáním cest k vnitřní celistvosti a svobodě. I proto jsem se vždy vydávala na poutní i další cesty světem, abych nakonec nalezla domov sama v sobě a vydala se tak na cestu objevování vnitřního světa. 

Formální vzdělání mi poskytlo studium Psychologie na FSS, MU. Aktuálně jsem frekventantkou v psychoterapeutickém výcviku v Proces-orientované terapii. Ráda čerpám i z dalších terapeutických směrů, z učení domorodých kultur a zkoumání rozšířených stavů vědomí (jsem absolventkou výcviku StarGate).

Věřím v lidskou samoléčebnou schopnost a moudrost ukrytou ve spojení s přírodou. Má práce s lidmi vyvěrá z respektu k individuálním životním příběhům. Svým klientům pomáhám nalézat jejich osobní zdroje a dobré nástroje pro udržování vnitřní integrity v běžném životě.


Máš jakýkoliv dotaz?
Neváhej mě kontaktovat na emailu: info@putovani-seberozvoj.cz
nebo na tel.: 728 175 969.

Reference mojí práce

Gabriela G.

Šárka má veliký dar naslouchat bez hodnocení, přijímat a podporovat beze slov i s nimi. Kdekoliv je, šíří kolem sebe hřejivý pocit bezpečí; svou práci dělá z nitra a s hlubokým přesvědčením. Ať je bouře, jaká chce, Šárka je ztělesněním klidu a moudra. Moc ráda se k ní vracím.

Marek H.

Z mé spolupráce se Šárkou si pamatuju několik výrazných vjemů. Když mě provázela, tak jsem cítil, že mě skutečně vnímá. Ne jako dalšího člověka v řadě, ale přímo mě, v přítomnosti a do hloubky. Cítil jsem, že tam je pro mě a prostor, který vytvářela byl jemný i pevný. Její vedení bylo velmi citlivé, ale zároveň jsem si byl vědom toho, že mě vedla k pravdě, které bych sám mohl uhýbat.

Ella Hana Š.

Povídat si se Šárkou je jako sedět naproti někomu důvěrně známému, i když se znáte pouhých pár hodin. Slyší vás, vnímá, vidí, celou svojí bytostí. Má nádherný dar pojmenovat, co je za slovy a za myšlenkami, vnímá podstatu, ale z jiného úhlu, než vy. V její společnosti se dozvídám něco nového o sobě, uklidňuje mě, nebo povzbuzuje, když to potřebuji. Každé jedno sdílení, kterým mě provází, je pro mě darem.

Jaká je role průvodce na pouti?

Já jsem na pouti Tvým svědkem a průvdocem, který pomáhá reflektovat to, kde se v procesu cesty nacházíme. Plně Ti naslouchám. Svou přítomností a případnými otázkami Ti pomáhám nalézat odpovědi. Současně mám pozornost otevřenou vůči tomu, co se odehrává v přírodě kolem nás a upozorním Tě na zajímavé synchronicity. Vše co se na pouti odehraje je v bezpečném prostoru, k ničemu Tě nebudu nutit a zůstává to mezi námi a lesem.

Délka
3-5 hodin


Cena
Dodohou

Místo
Vysočina

Jak to bude probíhat?

Vyplníš formulář

Najdeš ho níže, případně se mi můžeš ozvat i kterýmkoliv jiným kanálem. Tento krok vímám z Tvé strany nezávzně.

Ozvu se Ti

Zavolám Ti a pobavíme se o Pouti. Když ucítíš, že je to ta správná cesta, domluvíme se na podrobnostech.

Vydáme se na cestu

Potkáme se na domluveném místě a necháme se vést procesem. 

Integrace

Cca 10 dní po Pouti se Ti dle domluvy ozvu. Je to příležitost se ohlédnout zpět a znovu podpořit celý proces.

Nezávazná přihláška na Pouť

Po jejím vyplnění Tě budu kontaktovat.