POUŤ

Vydej se na cestu a ochutnej sílu a jednoduchost poutnictví.

Vydáme se na cestu ve vnějším i vnitřním světě. Naše těla budou oživena chůzí a svěžestí přírody, naše mysl se bude zklidňovat a my si dopřejeme prostor jen tak být sami se sebou a ve vzájemné podpoře s ostatními poutníky. Společně budeme zkoumat, co nám cesta přináši a proč je zdánlivě obyčejná pouť dobrým nástrojem pro každého, kdo chce vstoupit do nové etapy svého života. Vyrazíme v úterý 3. srpna a pouť zakončíme nejbližší neděli.


Jsme Ondra a Šárka Šperkovi. To, co jsme dříve hledali na cestách, se dnes učíme žít v každodenním životě a tak se pro nás obyčejný život postupně stává jedním velkým dobrodružstvím. Teď na cestách provádíme další lidi a skrze naše zážitky a zkušenosti chceme předat jednoduchou message a to, že "cesta" pro nás může být skvělým prostředníkem změny a možnost k sebepoznání. 

Právě se nám v životě odehrává velká změna, kdy se z města stěhujeme do malé vesničky na Vysočině. A proto bychom rádi pouť vedli v těchto končinách. Naší důležitou součástí je fenka Ayla, která nás bude doprovázet i na této pouti.

Více o každém z nás se můžeš dozvědět tady.

Jaký je záměr této akce?

Říká se, že záměr je jako šíp vystřelený do budoucnosti. My si vybíráme jeho cíl, ale to jak se nakonec naplní už není v možnostech naší kontroly. A tak vysíláme záměr, ať tato cesta podpoří každého z nás ke vstupu do nové etapy našeho života. 


Veškeré vybavení si poneseme na zádech, budeme spát ve stanech a vařit si z vlastních zásob (v průběhy cesty bude možnost je doplňovat). Nemáš-li zkušenosti s vícedenním pobytem v přírodě, tak neměj obavy - akce je nastavena tak, že může být Tvou první zkušeností s pohybem "na těžko". Pomůžeme Ti s přípravami před poutí i v jejím průběhu.

Co můžeš čekat od nás?

Zajistíme veškerou organizaci, na pouti samotné se budeme starat o směřování skupiny a dávat různé nabídky, které povedou k práci s osobním záměrem každého z nás. Po návratu domů budeme k dispozici jako podpora v rámci integrace prožitku z pouti do běžného života.

Co o našich akcích říkají bývalí účastníci?

Johny Trávníček

"Šperkovi a jejich poslání jsem se zájmem sledoval roky. S přítelkyní jsme prožívali omezení, která nás nepouštěla na akce venku. V březnu 2021 přišla možnost putovat on-line. Neváhali jsme a dostali víc inspirace než jsme si dokázali představit. Šperkovi mají čistý a hluboký záměr. Ten přitahuje krásné lidi a ti vytváří bezpečné prostředí - pro vše, co má být slyšeno, prožito a léčeno. Ve skupině se odehrál poctivý zázrak: původně jsme měli "putovat" 4 týdny. Teď jsou to 4 měsíce a stále se scházíme, podporujeme a sdílíme. Děkuji za tuto zkušenost."

Markét Horáková

"Na Putování jsem získala nové přátele, zdravější pohled na svět, na samu sebe, na své možnosti a hranice. Tato akce dala mému životu čerstvý směr. Ondra se Šárkou jsou příjemní, upřímní, autentičtí, nikoho nehodnotí. Jen naslouchají a tak přirozeně vám pomohou otevřít témata ve Vás samých, ale ani víc ani míň, než vy sami sobě dovolíte. Také jsem si potvrdila, jakou má spojení s přírodou obrovskou moc a energii."

Cena Poutě: 1.000 Kč + DAR dle Tvého uvážení

Většinou si za akci stanovujeme konkrétní částku. V rámci poutě jsme se ale rozhodli pracovat s hodnotou trošku jinak a z velké části necháváme na Tobě, jakou částku nám za akci dáš. Ovšem proto abychom s Tebou mohli opravdu počítat, tak svou přihlášku potvrdíš částkou 1.000 Kč. Pokud nám budeš chtít po akci dát k této částce ještě nějaký dar, rádi ho přijmeme. 

TATO AKCE UŽ PROBĚHLA. NÁSLEDUJÍCÍ NAJDEŠ TADY.