POSVÁTNÁ PAUZA
7minutová meditace zDARma

Jak si udržet svůj vnitřní klid, když jsme neustále v koloběhu?

V dnešní době je přirozené, že žijeme neustále zahlcení vnějšími podněty. A taky často žijeme v nekonečném TO DO listu. Pocit, že neustále něco potřebuješ stíhat. Plány, vzpomínky, úkoly, vize, vztahy, sebepéče... Zahlcenost. Znáš to? 

Pěstovat svůj vnitřní klid nejen když jsme takzvaně "v klidu" je opravdové mistrovství. Přichází s opakovaným navracením se do pomyslného NIC. Vnitřního TICHA. Tak jako staří mistři bojových umění. A právě proto vznikla tato krátká meditace -  posvátná pauza.

Je to jednoduchá vnitřní PRAXE, která Tě zavede do tohoto jednoduchého stavu. Do prázdnoty, která je za všim, co se děje. Je to nahrávka, která Tě může podpořit kdykoliv, kdy to budeš potřebovat. A taky Tě povede ke kultivaci tohoto umění - umění spočinout v tichu a klidu svého vnitřního světa. Umění přerušit nekonečný koloběh a spočinout v posvátné pauze, kde se život děje sám od sebe.

Tam, kde nic není, moc lidí nechodí.
A právě tam můžeme najít mír a klid.

POSVÁTNÁ PAUZA

7 minutNahrávka má něco málo přes 7 minut.

KdykolivMůžeš si ji pustit kdykoliv budeš potřebovat. 

KdekolivNaučíš se pěstovat svůj vnitřní klid i bez ní.

CHCI PŘÍSTUP K MEDITACI


Otázky a odpovědi

1. Častý dotaz

Klikněte a můžete začít psát. Veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut odit aut fugit sed quia consequuntur magni dolores eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt.

2. Častý dotaz

Klikněte a můžete začít psát. Labore et dolore magnam aliquam quaerat voluptatem ut enim ad minima veniam quis nostrum exercitationem ullam corporis suscipit laboriosam nisi ut aliquid ex ea commodi consequatur quis autem vel eum iure reprehenderit.

3. Častý dotaz

Klikněte a můžete začít psát. Eum fugiat quo voluptas nulla pariatur at vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos ducimus qui blanditiis praesentium voluptatum deleniti atque corrupti quos dolores et quas molestias excepturi sint occaecati cupiditate.

Chci přístup k nahrávce

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.