TICHO V KAŽDODENNÍM ŽIVOTĚ

17. - 19. 2. 2023
online

Propojit se v kruhu, propojit se s tichem

Tam kde nic není, moc lidí nechodí. Umět se zastavit a opravdu spočinout ve svém vlastním vnitřním tichu je v dnešní době opravdu velká výzva. Období zimních měsíců přirozeně podporuje takové vnitřní usebrání. A to je i záměrem této společné online cesty. Potkáme se online v kruhu, zároveň půjdeme každý sám ve svém běžném životě. 

Podpoříme se vzájemnou inspirací i sdílením ve skupině a současně si dopřejem prostor, aby každý nalezl zdroj ve svém vlastním tichu.

Co nás čeká?

Sdílení

Příběhy druhých nás můžou inspirovat i podpořit a stejně tak náš vlastní příběh může obohatit ostatní. Na setkání nás čekají sdílecí kruhy, při kterých má každý z nás možnost mluvit upřímně sám za sebe a naslouchat druhým.

Tato akce je i o poznání nových lidí a jejich životních příběhů, načerpání inspirace a vzájemné podpoře.


Podporující aktivity

Během setkání 

Mysl, emoce, tělo

Meditace, relaxace, pohyb, prostor pro sebereflexi a další aktivity, které podpoří přirozené plynutí našeho setkání, ducha celé akce i vnitřní rozpoložení každého z nás.

Čas pro sebe

Naladit se na sebe, usadit se ve svém těle, nechat sednou myšlenky a plány, ... Přirozeně i cíleně bude vznikat prostor, kde má každý z nás možnost sytit se časem pro sebe dle své potřeby.


Ochutnávka fotek

Zastavit se tady a teď, sdílet s ostatními, být v tom společně, naladit se na sebe a dobře se zazdrojovat. I to nás čeká na podzimním setkání.

S kým?

Ondřej a Šárka Šperkovi

Významným životním zlomem pro mě bylo a stále je Putování, které tvoříme od roku 2019. Dalo mi odvahu kráčet cestou vlastní seberealizace a propojovat světy. Baví mě hledat rovnováhu mezi dobrodružstvím a vnitřním prožíváním, jít k podstatě a tvořit prostor, ve kterém se cítíme bezpečně a každý z nás se v něm může plně projevit. 

Naplňuje mě upřímné sdílení s ostatními, dávám sílu skupině, věřím, že všechny odpovědi se nalézají v přítomnosti a hluboko v sobě cítím touhu po pravdivosti a přirozenosti. Stojím nohama na zemi a jsem otevřen všem kouzlům, které život přináší. Vidím ve věcech naději a věřím v plnou realizaci každého z nás.

Tuto akci připravuji se svojí ženou Šárkou, ale jelikož máme párměsíčního syna, tak se do jejího čela stavím sám a uvidíme jak se bude moci Šárka zapojit a nebo bude "fulltime máma" :-) Na akci budeme všichni i s naší dvouletou fenkou Aylou.

Napsali o nás

Vojta Přikryl

"V Ondrově přítomnosti se dějí velké věci. Především oceňuji jeho schopnost vytvořit bezpečné prostředí, ve kterém může každý objevovat svůj vlastní potenciál a zároveň veškeré vnitřní prožívání sdílet s ostatními. Věřím, že to ve výsledku posunuje celou skupinu."

Katka Štěrbová

"Díky Putování jsem našla svůj zdroj energie. Ten Zdroj, na který jsem skrze nasazení v práci i v rodinném životě, zapomněla. Ondra je moudrá duše, vede respektem a pokorou."

Míša Dobešová

"Šperkovi mě provázeli netradičním a originálním Putováním za tichem. Stalo se mi velkou inspirací v každodenním životě - práce s denními záměry, pozorností, všímavostí a společným sdílením. Prostor, který Šperkovi vytváří je prostorem léčivým, ve kterém každý může růst svým vlastním směrem a tempem. Je to čistá esence bytí tady a teď."

Praktické informace

Sejdeme se v pátek 4.11. v 18:00 ve Staré Říši (odkaz na mapu) a začneme společnou večeří. Z Brna i Prahy sem jedou pohodové spoje a případně se dá ve FB skupině domluvit na spolujízdu autem. Setkání zakončíme v neděli 6.11. společným obědem (cca mezi 14-15. hodinou bude prostor odjíždět)

Zázemí nám poskytne útulná chalupa na jihu Vysočiny. Jsou tu vícelůžkové pokoje, dvě koupelny, kuchyně, obývák, krbová místnost a uzavřený dvůr - takže budeme mít příjemné soukromí. Chalupa je na okraji vesnice Stará Říše (25km od Jihlavy).

O vaření se postará naše hostitelka Míša, která s námi bude na celé akci a bude vařit vegetariánsky. Pokud máš nějaké alergie apod., tak je prosím uveď v přihlášce - přizpůsobíme tomu jídelníček.

Chceš se k nám přidat?

DATUM: 4. - 6.11. 2022
LOKALITA: Stará Říše, Vysočina
CENA: 2.900 - 4.200 kč*
*Nabízíme toto cenové rozmezí, kde každý může dát dle svých možností a pocitu. V ceně je i ubytování a jídlo.

Po vyplnění přihlášky Tě budu kontaktovat, domluvíme se na podrobnostech a zodpovím Tvé případné dotazy. Je možnost ji vyplnit i nezávazně a dát si tak čas na rozmyšlenou.

Chceš se na něco doptat?
Kontaktuj mě na ondrej@putovani-seberozvoj.cz nebo 608 525 412.