CESTA SEBEREALIZACE

 

individuální spolupráce s Ondrou

Znáš oblast, ve které vynikáš? Rozvíjíš ji? Vnímáš, že dáváš světu všechny své dary a vrací se Ti zpět? Cítíš, že opravdu žiješ a má to šťávu? Cítíš se v životě naplněně?

Pokud Tvá odpověď na tyto otázky zní "ano", pak Ti moc gratuluji a přeji hodně štěstí na další cestě! Odpověděl/a sis na něco "ne"? Pak je tu jistá možnost, že by Tě mohlo zajímat více o této spolupráci. 

↓↓↓

Co je Cesta seberealizace?

Podporuje jednotlivce žít svůj potenciál - žít to, kým se uvnitř sebe cítí být. Zároveň to i hledat a nově se objevovat. Jít do akce - zkoumat formy ve vnějším světě a rozpouštět zábrany uvnitř sebe. Stávat se sám/sama sobě pevným bodem a z tohoto bodu i sebevědomě jednat v běžném životě. Dávat světu své dary s pocitem naplnění, prosperity a s vědomím své vlastní síly.

Je to cesta...

Možná už po ní kráčíš, možná po ní toužíš, možná se s ní potkáváš poprvé. Mým přáním je, aby všichni lidé, kteří v sobě mají touhu po seberealizaci, ji i naplňovali a žili ve vnějším světě. Vnímám, že svět potřebuje, abychom objevovali a žili své dary. Odvážně, pravdivě, lehce a jednoduše.

Třeba už nepotřebuješ víc a stačilo Ti přečíst těchto pár řádků, třeba máš chuť se o tomto tématu pobavit s - pro sebe - bezpečnou osobou, a třeba máš chuť, abychom se nad tématem seberealizace spojili my dva a prozkoumali ho společně. 

Nevím kde se na této cestě nacházíš, ale chci Tě podpořit, aby jsi zvážil/a všechny možnosti a pokud se v tom budeš cítit bezpečně, pak i řekl/a ANO svému dalšímu vývoji.

V čem Tě může tato cesta podpořit?

Rozhoupeš se a pustíš se do toho - oživíš své sny, vize a plány

Budeš realizovat své nápady ve světě, zjišťovat co funguje a co nefunguje, získávat zpětnou vazbu a krok za krokem půjdeš vstříc své vlastní seberealizaci

Potkáš se s vnitřními bloky, postoji a přesvědčeními, které Tě v tvořivosti limitují. Prozkoumáš je a s lehkostí propustíš vše, co už nepotřebuješ

Otevřeš se potenciálu, který v sobě máš. Budeš objevovat a rozvíjet to, co Ti jde snadno a lehce

Budeš hledat co Tě naplňuje a baví. Rozproudíš svoji tvořivost a prosperitu

Budeš dělat takové akční kroky, které jsou v souladu s Tvými pocity a intuicí

Procítíš, že máš plné právo žít spokojeně, v hojnosti a svobodě

Získáš novou energii a chuť žít život naplno

Posílíš své sebevědomí, nastavíš si svoji hodnotu a budeš stát pevně na svých nohách

Uznáš svoji vlastní životní cestu. Prožiješ si místo, kde se na ní právě teď nacházíš a budeš si ji dál vědomě tvořit

Ukotvíš v sobě, že nemusíš "dřít 24/7" a taky nemusíš o nic usilovat. Je v pořádku řídit se svými potřebami a nechat se v lehkosti vést svou intuicí

Budeš s odvahou žít a svobodně tvořit

V čem Tě tato cesta nepodpoří?

Nečekej, že udělá něco za Tebe. Tato spolupráce Ti nabízí 50% - zve Tě jít vstříc Tvé vlastní tvořivosti, podpoří Tě a urychlí celý proces.

Zbylých 50% je na Tobě - na Tvé vlastní chuti, vůli a iniciativě. Ovšem nečekej žádnou řeholi, povedu Tě v lehkosti a radosti.

Doprovodím Tě i podpořím

Ondřej Šperka

Od dob svých "nácti" se mnou jde i velká vnitřní touha a sen o vlastním podnikání, realizaci a pocitu naplnění. To pro mě vždy byla i naděje a hnací motor. Dávali mi odvahu pouštět projekty, práce a školy, u kterých pro mě naplnění v různých fázích vyhasínalo. A znovu a znovu jsem se otevíral tomu NIC, měnil své postoje, rozpouštěl bloky uvnitř sebe a dřív nebo později z této prázdnoty opět vzešlo něco nového a já se tam vydal.

Průlomem se mi v tom před lety stalo Putování, které s sebou přineslo prostředí (rád tomu říkám "hrací pole"), ve kterém jsem mohl začít plně zářit sám sebe - odloupávat slupky a staré nánosy, znovu a znovu se nově poznávat, tvořit, objevovat se a zkoušet nové věci. Tam někde pro mě přicházel i vytoužený pocit naplnění. To, po čem jsem vždy toužil, věřil v to a střídavě v sobě ztrácel a znovuobjevoval naději. Dnes cítím, že jsem v tvořivém proudu a i kdyby se všechny formy, které ve vnějším světě tvořím rozplynuly, tak je to jen další krok na mé vlastní cestě seberealizace. 

Mým přáním a pozváním je, aby každý, kdo v sobě cítí touhu po vlastní realizaci, ji i odvážně následoval. Věřím, že je to klíč k bohatství, které máme přímo před nosem.

Napsali o spolupráci

Marek Hladík

"Konzultace s Ondrou mi přinesla hluboký vhled do jednoho z mých vnitřních mechanismů, který mě dělil od svobodného a radostného bytí a tvoření. Očekával jsem, že se budeme věnovat tomu, jak je nastavená má pracovní oblast ve vnějším světě, ale zavedlo nás to do světa vnitřního, a vnímám, že tento objev bude mít velký dopad na mou další cestu. Vnímám, že Ondra má dar pomoci lidem vytvořit pevnou základnu pro jejich život, která jim umožní zažít opravdovou spokojenost a seberealizaci." 

Martin Masák

"Setkání s Ondrou mi přinášejí povzbuzení do spokojenějšího žití. Podpora odvažovat se žít tak, aby mi bylo příjemně na duši i těle. Cítit, že na to mám právo. Ondra bedlivě naslouchá, pomáhá zklidnit, dostat se k sobě. Přináší svou inspiraci a zároveň mou nechává zářit. Cítím z něj laskavost, spolupráci, bezpečí, ... díky Ti."   

Adam Gabriel

"Při sdílení mého světa jsem poznal, že respekt a naprosté přijetí vůči druhé osobě je Ondřejovou přirozenou cestou jak jednat. Jako klient jsem se při spolupráci vždy cítil být mu rovným, někým kdo "má" hlas. Vřele doporučuji."

Vojta Přikryl

"V Ondrově přítomnosti se dějí velké věci. Především oceňuji jeho schopnost vytvořit bezpečné prostředí, ve kterém můžu objevovat svůj vlastní potenciál a zároveň veškeré vnitřní prožívání i sdílet."

V čem Ti naše spolupráce může obohatit život?

Povedu Tě k Tvé přirozenosti, k tomu co Ti jde lehce a jednoduše

Vytvoříš si pro sebe pevnou základnu, ze které budeš sebevědomě vstupovat do vnějšího světa

Rozproudíš svoji tvořivost a prosperitu, která přichází spolu s ní

Propustíš postoje a přesvědčení, které Tě limitují a svazují

Budeš "v akci" - realizovat se ve světě, zkoušet nové věci a získávat zpětnou vazbu od života

Získáš nový přiliv energie, nápadů a vizí

Ucítíš svobodu a budeš žít s pocitem, že svůj život tvoříš

Budeš realizovat svůj potenciál. To co je ti přirozené a jde Ti snadno

Ukotvíš své sebevědomí a nastavíš si svoji hodnotu

Nebudeš v tom sám, půjdu s Tebou a na každém kroku Tě podpořím

Cena a pestré formy spolupráce

900 kč/75 minut osobně nebo online

75 minut osobně nebo online je nejčastější forma spolupráce. Ať už jednorázově nebo v pravidelných intervalech. Pravidelnost v setkávání má sílu v tom, že "kráčíme společně" - mapujeme Tvůj postupný vývoj, "odlupujeme slupky", jdeme do akce a zkoumáme, co to dělá v Tvém běžném životě. 

Láká Tě potkat se na delší čas?

Věnovat pár hodin osobnímu potkání a nebo hlubšímu ponoru do tématu seberealizace zasvětit celý den? Můžeme být ve městě, přespat v lese a nebo vyrazit na celodenní výlet do přírody. Toto můžou být důležité průlomy na Tvé cestě. Delší čas nám dává velký potenciál jít do hloubky a objevovat dary, které máš uvnitř sebe. Budu tam s Tebou, doprovodím Tě, podpořím a případně i navedu.

Cenu za potkání v tomto formátu si domlouváme individuálně.

Jak může naše spolupráce probíhat?

Můžeme si zavolat jednou a nebo si volat pravidelně, můžeme se setkat osobně na pár hodin a nebo spolu strávíme celý den, ... jakou míru kontaktu zvolíme je na nás. Na všem se domluvíme v úvodním hovoru a zároveň dáme naší spolupráci přirozený průběh.

Vyplníš nezávazný formulář tady na webu

Je to první akt, kterým říkáš "chci to zkusit - chci to nezávazně prozkoumat". 


Ozvu se ti a domluvíme se na úvodním nezávazném hovoru

Na základě vyplněného formuláře Ti krátce zavolám nebo napíšu, abychom si domluvili termín úvodního hovoru, který je stále plně nezávazný pro nás oba.

Úvodní hovor zdarma

Úvodní hovor je cca na 20 - 40 minut a je to pro nás oba příležitost se navzájem "oťukat" a v závěru nebo později po něm si říct, zda nám spolupráce dává smysl.

Láká Tě si nezávazně zavolat a zjistit více?

První krok je vyplnit tento formulář, na jehož základě se Ti ozvu
↓↓↓ 

Odesláním tohoto formuláře souhlasíš se zpracováním osobních údajů dle GDPR.